Energijos pliūpsnis su Xiaomi M365 PRO ekranu

Vienas Xiaomi M365 paspirtuko trūkumų yra tas, kad jis neturi jokio ekrano, kuriame būtų galima matyti kelionės informaciją – greitį, nuvažiuotą atstumą, tikslų baterijos likutį ir pan. Jis turi tik 4 šviečiančius taškus, pagal kuriuos galima orientuotis kiek baterijos liko. Ši problema dalinai išspręsta M365 PRO versijoje, na, o senesnėje ekraną galima įsigyti ir pasijungti patiems.

Greitai po to, kai tik atsirado M365 Pro paspirtukas, jo ekranas atsirado ir AliExpress’e. Jis pradžioje kainavo apie 50 eurų, todėl norėjau pasidaryti ekraną iš Arduino. Buvau internete radęs instrukciją. Tačiau ar Arduino plokštė pas mane ne tokia buvo, ar mano litavimo įgūdžiai blogi, bet niekaip nepavyko mano to ekrano pasidaryti. Įrašius softą, viską sulitavus ir prijungus prie paspirtuko, pirmą kartą užkaito ekranas – kažkur kažką užtrumpinau, o viską sulitavus iš naujo (su naujomis plokštėmis) tiesiog niekas neveikė.

Čia tie mano žaidimai truko gan ilgokai, nes per tą laiką Pro ekrano kaina nukrito nuo 50 eurų iki ~15, tai pagalvojau, kad paprasčiau bus nusipirkti ir pasijungti jį.

Naujojo ekrano jungtys idealiai atitinka senojo, todėl belieka tik nulupti apsauginį stiklą, atsukti 3 varžtus ir pasijungti naują ekraną. Ai, tiesa, laidas einantis nuo variklio į šitą ekraną pas mane buvo ilgas ir suvyniotas varo vamzdyje, tai dar teko nuimti ir patį vairą ir tą laidą išvynioti.

Sujungus viską ir įjungus paspirtuką reikia jam įrašyti Pro versijos softą. Aš pasinaudojau čia esančiu softo generatoriomi. Dar rekomenduojama perrašyti BLE ir BMS softą, tačiau man naujinimas vis strigdavo ir atnaujinti nepavyko. Tačiau ir be jų paspirtukas važiuoja puikiai, tai nesuku galvos.

Su nauju ekranu, atsirado trys važiavimo režimai: ECO, Drive ir Sport. Sport režimas labai patinka, su juo į kalnus paspirtukas važiuoja daug greičiau nei ankščiau. Baterijos talpa žymima 5 padalomis, todėl galima tiksliau žinoti energijos likutį. Na, ir svarbiausia – važiuojant galima matyti greitį. Tokie nebūtini, bet labai malonūs atnaujinimai.

4 komentarai apie “Energijos pliūpsnis su Xiaomi M365 PRO ekranu”

Parašykite komentarą