Xiaomi Sport Earphone – garsas geras, bet…

Kadangi sportuodamas preworkautų nenaudoju iš esmės dėl priežasčių, kurios aprašytos atf blogo įraše, norėjosi save kažkaip kitaip motyvuoti sportuojant. Tą visai neblogai, paprastai, atlieka muzika. Tik sporto klube grojanti muzika man kažkaip nelabai patinka, todėl nusprendžiau įsigyti bevieles ausines.

Ieškodamas kokias ausines pirkti, pirmiausia žiūrėjau į kinų gamintojų AirPods tipo ausines, tik žiūrint į jas man vis atrodė, kad jas labai lengva pamesti, nes jos viena su kita nesujungtos laidu, o einant kur mieste minioje, ar lipant iš troleibuso, nukritusios ant žemės gali jau ir neatrasti. Ir pradėjus dairytis į kitokius modelius atradau ir Xiaomi naują gaminį – Xiaomi Sport Earphone.

Specifikacijos:

Budėjimo laikas: iki 280 valandų
Veikimo laikas: 7 valandos
Baterijos talpa 100mAh
Veikimo atstumas: 10 m
Bluetooth versija V4.1
Atsparumas vandeiniui IPX4

Ausinių korpusas man labai priminė pirmąją Xiaomi apyrankę Mi Band. Vienoje ausinėje yra du garso valdymo mygtukai, ir microUSB lizdas įkrovimui. Taip pat yra laide, jungiančiame abi ausines yra mikrofonas ir skambučių atsiliepimo mygtukas.

Ausinėmis pasinaudojęs beveik visą savaitę, šiek tiek nusivyliau. Pirmiausia veikimo laiku. Jis man 7 valandų veikimo neištempė. Su jomis 4 kartus nuvažiavau į darbą troleibusu ir kartą grįžau namo (~40 min kelionė) bei kartą buvau sportuoti (~1 val.). Gaunasi apie 4 su puse valandos veikimo. Na, bet gal čia įtaką padarė ir šalčiai, kaip žinia, baterijos jo nemėgsta.

Kitas man užkliuvęs dalykas – jos niekaip nesilaiko mano ausyse. Ausinių geru garsu galima mėgautis tik tuo metu, kai jos stabiliai laikosi įlindusios ausies kanale. Šios gi, man vis išslysta. Joms būnant reikiamoje vietoje – atkuriamo garso kokybė puiki, bet tik pajudinus galvą, jos šiek tiek nuslysta ir tuomet garsas tampa panašus į paprastų, pigių ausinių garsą. Deja didžiausi pridedami ausinių antgaliai mano ausims yra per maži. Taigi nepatogios jos tik man, nebūtinai ir kitiems.

Bendrai vertinant, ausinės yra geros, garso kokybė gera, bet mano ausims jos netinka. Jei sumanysite šias ausines nusipirkti, siūlau jas perkant sutaupyti 🙂

7 komentarai apie “Xiaomi Sport Earphone – garsas geras, bet…”

  1. Aha, manęs sporto klubo muzika irgi nežavi. Nesakau, kad bloga. Bet jei norėčiau save motyvuoti, tai man patiktų kitokia. Bet aš tikrai tikrai tingėsiu savo muziką neštis. Neaa. Tikrai ne. O šiaip kokių dar motyvacijų susigalvoti?

    Atsakyti
  2. Sakai nauja sportinė apranga? Na, gal. Aš čia savaitgalį gertuvę (tiksliau plaktuvą) rinkausi. Tai net pačiam juokinga. Kaip moteris rinkausi. Svarbiausia, kad būtų graži. O ten patogi ar ne, ar funkcionali, nesvarbu 🙂 Internetu nepirkau, nes internetu nesimato grožio. Tai net per pora parduotuvių perėjau, nes pirmoje nebuvo gražios 🙂 Dabar turiu, tokią ryškiai mėlyną, žiauriai graži 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą