Apple AirPods klonas i10

Apple AirPods ausinės kainuoja krūvą eurų. Yra daug gamintojų, kurie gamina analogiškas ausines: Samsung – Earbuds, Xiaomi mi AirDots ir pan. Tačiau kinai nebūtų kinais, jei nieko nenukopijuotų. TWS i10 ausinės yra visiškas Apple gaminio klonas, vizualiai niekuo nesiskiriantis nuo originalo. Bet kaip yra su garso kokybe?

i10 ausinių komplektacija standartiška: ausinės, jų dėžutė, USB-C laidas ir instrukcija anglų kalba.

Dėžutė pagaminta iš tvirtos blizgios plastmasės, ir atrodo geriau nei Xiaomi AirDots ausinių. i10 AirDots lenkia dar ir tuo, kad palaiko bevielį įkrovimą.

Ausinės susiporuoja su telefonu labai greitai ir paprastai, veikia tiek su Android, tiek su Apple įrenginiais. Jos yra jautrios lietimui, todėl prasukti dainas ar atsiliepti į skambutį galima ir neišsitraukiant iš kišenės telefono.

Tokio tipo ausinių aš visada labai vengdavau, nes visų pirma man atrodydavo, kad jos iškris ausų, o ir gerai neįsitvirtindamos ausyje, nepasižymės geru žemų dažnių atkūrimu. Tačiau i10 mano abejones išsklaidė – ausyse jos įsitvirtina labai patogiai ir tikrai nenori iškristi.

Ausinių garso kokybę galėjau palyginti tik su AirDots ausinėmis. Ir deja negaliu pasakyti, kurios man patiko labiau. Kadangi i10 nėra „kamštukinės”, jų žemi dažniai yra švelnesni, kai tuo tarpu AirDots gerokai stipresni. Tačiau į ausis įsidedant tai vienas tai kitas ausines, kartais pasirodo, kad i10 švelnesni žemi garsai man patinka gal net labiau. Žodžiu dabar teks spręsti dilemą, kurias ausines naudoti toliau.

Klausant muziką, pasitaikė keletas atvejų, kai ausinės atsijungdavo viena nuo kitos, bet tokių atsijungimų buvo tik keletas ir jie ilgai netrukdavo, tai net susierzinti nespėdavau.

Žodžiu visai geros ausinės. Jas nusipirkti galima čia.

Parašykite komentarą