Pergudrauti Velnią – Napoleon Hill

Knyga „Pergudrauti Velnią„, pristatoma labai intriguojančiai – šios knygos rankraštį Napoleon Hill parašė 1938 metais, tačiau nedrįsto paviešinti, kaip per daug kontraversiško. Jam mirus, 1970 metais, jo žmona šio teksto taip pat nedrįso išspausdinti. Ir tik 2011 metais ji pristatyta pasauliui.

Knyga pradedama Napoleon Hill gyvenimo pasakojimu, jo „kito aš” atradimą, kol viskas prieina iki pokalbio su „Velniu” ir likusi knygos
 dalis, kokie 80%, yra dviejų asmenų dialogas. Nei kas tas velnias yra, nei kaip Napoleon Hill su juo susitiko knygoje neparašyta, ir kaip teigia autorius – nesvarbu ar jis tikras ar išgalvotas, nes pokalbio metu atskleista informacija bet kurio atveju yra vertinga.

Kadangi asmeniniu tobulėjimu domiuosi jau kurį laiką, tai knygoje daug naujų idėjų neišgirdau. Kitą vertus, mano perskaitytos knygos pakeitė ir mano mąstymą, todėl visai kitaip į viską žiūriu, ir apie kai kurias knygoje išsakytas mintis, ir pats jau buvau pagalvojęs. Tačiau, žmonėms, tokio tipo knygų skaičiusiems/klausiusiems mažiau, ją paimti į rankas tikrai reikia.

Knygoje atskleidžiamos tokios problemos, kaip „plaukimas pasroviui”, kai žmonės nesistengia tobulėti, daryti kažko geriau, ir nieko neveikdami, „paversdami save auka” tikisi kažką gauti (pagalvokit kiek tokių žmonių daug, kurie skundžiasi, kad atlyginimai maži, bet nesistengia susirasti darbo su didesniu)… Atskleidžia kaip baimės, atidėliojimas, pyktis ir pavydas trukdo mums pasiekti savo tikslus. Kaip vaikai mokykloje mokomi „kalti”, bet ne mąstyti ir t.t. Visos šios problemos buvo aktualios dar 1938 metais, jos aktualios ir dabar, per 80 metų niekas nepasikeitė.

Tai visai norėčiau šią knygą rekomenduoti, iš esmės, tai yra gera knyga. Šios knygos neskaičiau, ją turiu įsigijęs audio formatu, todėl perklausiau keliaudamas į darbą ir šiaip vaikščiodamas po Vilnių. Audio formatu ją įsigyti galima čia. O su nuolaidos kodu KSI gausite 15% nuolaidą.

3 komentarai apie “Pergudrauti Velnią – Napoleon Hill”

  1. Hmz, jo intriguojantis oficialus pristatymas, kažkas gerai moka marketinga. Ok, ačiū už rekomendaciją, jei kada bus laisvo laiko, panašu, kad visai skaitoma / klausoma knyga.

    Atsakyti

Parašykite komentarą