Xiaomi naujienos #1

Kaip jau pastebėjote, esu nemažas Xiaomi gerbėjas – turėjau telefoną, išmaniąją apyrankę, turiu išmaniųjų namų rinkinį, nešiojamą kolonėlę, bluetooth audio imtuvą… Taip pat nuolat domiuosi tuo, ką Xiaomi pagamina naujo, nes visada mėgstu išbandyti naujus gadgetus. Tai, kad jau nuolat tuo domiuosi, tai manau galėčiau tomis naujienomis pasidalinti ir čia. Dar nesugalvojau kokiu periodiškumu šiomis naujienomis dalinsiuosi, bet tikiuosi pavyks dažniau, nei kartą į mėnesį.

 

Mi AI Speaker Mini

Neseniai pristatyta mini garso kolonėlė yra 90×90×50mm dydžio ir sveria tik 210 gramų. Kolonėlė savo viršutinėje dalyje turi keturis valdymo mygtukus ir mikrofoną, kuris suteikia galimybę balsu valdyti savo išmaniųjų namų sistemą – televizorių, šviesas, dulkių siurblį robotą ir t.t. Skamba gražiai, tik spėju nei anglų, nei tuo labiau, lietuvių kalbos ji nepalaikys, bent jau kol kas. Tai norint pasinaudoti šia inovacija teks mokytis kinų kalbos.

Kolonėlėje yra įdiegta Mi AI aplikacija, kuri leidžia pasiekti 35 milijonus muzikos įrašų ir audio knygų. Žinoma, galima klausytis ir savo grojaraščių. Kainuoti turėtų apie 22 eurus.

Giiker Rubik kubas

Visas šio kubo įdomumas yra jo jutikliuose. Jų pagalba kubas sinchronizuojasi su aplikacija telefone ir galima matyti jo sprendimo laiką. Tos ausinės matomos nuotraukoje – tai įkroviklis. Apie baterijos talpą ir jos gyvavimo trukmę duomenų neradau. Suderinamas jis su visais Android’ais nuo 4.4 versijos ir IOS įrenginiais. Dydis į visas puses 56.5 mm, jungiasi per Bluetooth 4.0. Nusipirkti jį bus galima nuo gegužės 1 dienos.

AI small silent camera

Neseniai buvo pristatyta ir ši, itin kompaktiška, kamera su dirbtinio intelekto technologijomis – kamera atpažįsta gestus ir žmogaus emocijas. Ji turi magnetinę koją, kuria gali būti pritvirtinama prie bet kokio metalinio paviršiaus. Komplekte taip pat pridedamas laikiklis, kuriuo kamerą galima tvirtinti prie langų, sienų ar netgi medžių.

Small AI Camera turi keturių branduolių Cortex A53 1,3 GHz procesorių ir 8 GB vidinės atminties, taip pat yra MicroSD kortelių lizdas. Kamera turi 13 megapikselių Samsung jutiklį su f/2,2 diafragma, kuri automatiškai sufokusuoja vaizdą per 0,3 sekundės. Kamera yra 47 mm x 47 mm x 27 mm dydžio ir sveria 65 gramus, turi 910 mAh bateriją, o ją nusipirkti bus galima nuo balandžio 15 dienos.

Smate keturių ašmenų skustuvas

„Smate” elektrinis skustuvas gaminamas Japonijoje ir turi didelės spartos 8000 aps./min variklį. Gamintojas žada, kad visiškas barzdos nusiskutimas turėtų užtrukti tik 3 minutes. Taip pat šis variklis turėtų būti patikimas ir ilgaamžis – rašoma, kad negesdamas jis turėtų atitarnauti 8 metus. Na, Japonų gaminama technika nuo senų laikų turi gerą reputaciją, tai tokiu terminu norisi tikėti.

Skustuvo korpusas yra metalinis – pagamintas iš poliruoto aliuminio lydinio. Dėl IP67 standarto, korpusas yra visiškai atsparus vandeniui ir dulkėms. Smate skustuve yra įmontuota įkraunama baterija, kurios įkrovimas trunka 60 minučių. Įdomu tai, kad visiškai įkrauti bateriją per USB jungtį, reikalingos tos pačios 60 minučių. Produktas bus prieinamas jau balandžio 23 d.

Mi Bluetooth Earphones

Xiaomi pradėjo gaminti bluetooth ausines ir čia jau yra, jei neklystu, antrasis mėginimas. Pirmąjį variantą turiu ir jau aprašiau štai čia. Žiūrint į šias ausines, peršasi mintis, kad jos bus tikrai geresnės ir iš ausų nekris, nes tokio tipo ausinės tik ne bevieles taip pat turiu ir nuolat naudoju.

Ausinės žada būti dviejų spalvų – juodos arba pilkos ir svers tik 40 gramų. Jos turės įmontuotą 137mAh talpos bateriją, kurios užteks daugiau nei 8 valandų muzikos klausymui arba iki 10 valandų pokalbiams telefonu. Tik vat kaina kol kas nėra patraukli – 299 Juaniai (apie 39 eurus). Todėl, kai jos bus išleistos balandžio 3 dieną, jų pirkti nerekomenduočiau, nes tikėtina, kad po kelių mėnesių kainuos kur kas mažiau.

Xiaomi Mi žaidimų laptopas

Xiaomi jau seniau buvo išleidusi, porą laptopų, o dabar štai ir žaidimams skirtas modelis. Dizainas, kaip ir įprasta, labai paprastas, be jokių išskirtinių lipdukų ar piešinių. Korpuso storis 20,9 mm, o sveria tik 2,7 kg.

Mi laptopas yra keturių variantų su Intel Core i7 arba i5 procesoriais, 8 arba 16 DDR4 atmintimi bei 128/256 GB vidinės atminties. Kompiuteris yra su 15,6 colio FHD siauro rėmo ekranu. Be to, yra galimybė papildomai prijungti du 4K monitorius. Klaviatūra su vaivorykštės spalvų apšvietimu.

Kompiuteryje yra visos žaidimų kompiuteriui reikalingos jungtys: HDMI 2.0, USB Type-C, Ethernet ir USB 3.0. Šis modelis turi specialią aušinimo sistemą su turbo aušinimo režimu (pavadintą TORNADO mygtuku). Aktyvavus šią funkciją procesoriaus temperatūra per 10 minučių turėtų nukristi 4 laipsniais. Nežinau ar tai ką nors prideda žaidžiant, na, bet tarkim prideda.

Dar yra įdiegta įdomi funkcija leidžianti vienu mygtuko paspaudimu užsakyti maistą į namus. Įdomu, kaip tai veiks ir ar tai bus suderinama su foodout.lt arba lėkštė.lt

Na, o kaina turėti būti apie 800 eurų.

Parašykite komentarą