Hot Spot Pizza & Chicken – „Texas“ pica

Apie picas rašiau jau senokai, nes tiesiog paskutiniu metu nepavyko atrasti dar neįvertintos picerijos, kuri pristatinėtų picas už adekvačią kainą, nes kaip jau minėjau prieš tai mokėti 15 eurų už picą tikrai nesiruošiu. Bet nei iš šio nei iš to, foodout’e pavyko pastebėti dar nematytą piceriją Hot Spot Pizza & Chicken, todėl iš karto ją išbandyt ir panorau.

Hot Spot Pizza & Chicken savo tinklalapio neturi, turi tik puslapį facebooke, kurį pavartęs ir išsirinkau picą, mat foodoute įdėtos tik keleto picų nuotraukos. Facebook’o puslapyje radau video, kuriame kepama Texas pica (Pomidorų padažas, sūris, malta kiauliena ir jautiena, kiaulienos šoninė, marinuoti svogūnai, žalia paprika, BBQ padažas, lydytas sūris.), o šalia radau paaiškinimą, kad ši pica yra populiariausia. Todėl kitų picų užsisakyti net ir nebesvarsčiau.

Užsakymą picai pateikiau 16:41 ir gavau SMS, kad ji iki manęs keliaus iki 1,5 valandos. Sakyčiau, labai neambicingus tikslus picerija sau kelia. Mano namus pica pasiekė 18:15. Ir jau tik paėmęs į rankas dėžutę pajutau nusivylimą – pica tik vos vos šilta. Matyt, spėjo apkeliauti pusę Vilniaus, kol pasiekė mano namus.

Tačiau atsidaręs dėžutę maloniai nustebau – pica graži, taisyklingai apvali. Kraštas nors ir be įdaro, bet storesnis. Ingredientai paskirstyti po visą picos plotą. Nors užsisakant picą galima papildomai užsisakyti ir padažo, tačiau šiai picai jo visai nereikia, nes pilnai pakanka BBQ padažo ir lydyto sūrio. Picos skonis taip pat labai geras.

Taigi šia pica likau visai patenkintas, vienintelis jos trūkumas – prastas foodout išvežiotojų darbas. Šią picą ateityje tikrai dar užsisakysiu ir rekomenduoju užsisakyti ją jums. Tik tikėkimės, kad daugiau ji šalta nebus.

2 komentarai apie “Hot Spot Pizza & Chicken – „Texas“ pica”

  1. Einu gatve Vilniuje, žiūriu stovi autobusiukas, pasidariau fotkę: Pizza DiASCARI – 8 610 23334. Tikriausiai dar tokios nevalgei 🙂 Kadangi autobusiukas ir su tel. numeriu, tai tikriausiai pristato ir į namus. Skanaus 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą