KILO kokteilis – pamąstymui apie valgymo įpročius

product

Visada mąsčiau – kaip būtų gerai, jei kas nors sukurtų tokį maistą, kuris būtų be kalorijų, būtų nekenksmingas sveikatai ir užkimštų skrandį, taip, kad šis savo gurgimu bent kelias valandas neerzintų. Šiokį tokį antsvorį visuomet turiu, ir norėčiau jį sumažinti iki minimumo, tačiau suvalgomų kalorijų kiekis neleidžia to padaryti.

Iš esmės antsvoris atsiranda dėl to, kad organizmas kalorijų gauna daugiau nei sunaudoja. Sportas ir kardio treniruotės savo rezultatą duoda, kalorijų sudegini daugiau, tačiau procesą norisi optimizuoti ir maisto srityje. Tuo labiau, kad sporto treneriai teigia, kad tinkama mityba sudaro ~80% sėkmės.

KILO kokteilis
Braškinis KILO kokteilis

Taigi ilgokai pasvarstęs išbandymui nusipirkau KILO kokteilį. Kokteilio esmė – mažai kalorijų pusryčiams ir vakarienei, t.y. vartodamas šį kokteilį vietoje įprasto pusryčiams ar vakarienei maisto, gauni ~ 90 kalorijų. Per pietus rekomenduojama suvartoti ~ 500 kalorijų ir per dieną dar galima du lengvus užkandžius ~100 kalorijų, ir tai yra apie 900~ kalorijų vietoje rekomenduojamų ~2500 vyrui arba ~1500 moteriai. Bet to, kad per pusryčius ir vakarienę gauni palyginus labai mažai kalorijų, gauni visokių labai svarbių vitaminų, skaidulų ir t.t. Taigi, gauni visko ko reikia, nekenki savo sveikatai, o prarandi tik kalorijas – kažko geriau ir norėti nereikia!

Kilo kokteilio išbandymas

Išbandymui nusipirkau du kokteilius – braškių ir šokolado skonio. Nekantraudamas išbandžiau jau pirmąjį vakarą. Šokoladinis pasirodė visai skanus. Prieš perkant labiausiai neramu buvo dėl to ar išgėrus stiklinę kokteilio dings alkio jausmas. Tai po pirmos stiklinės alkis šiek tiek sumažėjo. Sumažėjo iki tokio lygmens, kad kentėt buvo galima ir miegot ėjau nieko daugiau nevalgęs, bet šiokį tokį alkį jausdamas.

Ryte valgyt norėjau nerealiai, todėl nusprendžiau tą dieną kokteilio nevartoti. Kita diena mano darbotvarkėje buvo visiškai laisva, todėl pamėginau kilo kokteilį vartoti pagal visas rekomendacijas (per dieną du kokteiliai, du užkandžiai ir normalūs pietūs). Taigi diena praėjo be didesnių nesklandumų. Atsirandantį alkį užkimšdavau obuoliu ir viskas buvo gerai. Todėl jau kitą dieną eidamas į darbą, vietoje pusryčių drąsiai išgėriau rytinį kokteilį. Ir mano nuostabai, joks alkio jausmas iki pat pietų meto manęs neaplankė. Todėl visas kitas dienas kokteilį vartojau jau be baimės, ir pusryčiams ir vakarienei.

Geriant šį kokteilį sunkiausia buvo atsikratyti noro kažką kramtyti. Išgėrus stiklinę, alkio jausmas dingdavo, tačiau vistiek norėdavosi kažką įsidėti į burną, taip pat trūko ir šokio tokio sunkumo skrandyje, kaip kad būna pavalgius. Kitaip tariant, jaučiausi kaip rūkorius metęs rūkyti ir kramtantis kramtomą gumą su nikotinu – pasiilgęs ne tiek nikotino ir dūmo, kiek paties rūkymo proceso. Žinoma, tie visi keisti jausmai praėjo maždaug per savaitę ir vėliau jau buvo visai lengva gyventi tokiu mitybos planu.

Na, o dėl rezultatų, tai namuose neturiu tiksliai sveriančių svarstyklių, todėl kiek svorio nukrito pasakyti sunku (daugiau nei 5 kg), tačiau apimtys sumažėjo akivaizdžiai. Jeigu matavimo prietaisą pasirinktume diržą, o matavimo vienetą diržo skylutes, tai mano rezultatas 2, kas yra tikrai daug! Toks rezultatas tikrai labai džiugina, nes jis pasiektas per palyginti trumpą laiką ~20 dienų. Kilo kokteilis tikrai tinkamas pasirinkimas svorio metimui.

Taigi kitas mano žingsnis, nuo rudens, bus treniruoklių salė. Pažiūrėsim ką bus galima pasiekti iki pavasario.

0 komentarų apie “KILO kokteilis – pamąstymui apie valgymo įpročius”

 1. Viena porcija 2€ – nu šakės, aš per dieną kartais maistui tiek neišleidžiu. Už pusę tos sumos aš tau galiu dietą sudaryt, kaip būt pilnu skrandžiu ir lieknėt penkiagubai pigiau.

  Atsakyti
   • Dar neužsilenkiau, tai gal sveikai.
    Pusryčiai – grikiai
    Pietūs – burokai su priedais, pupelės, morkos, bulvės, agurkai, kas jau patinka + duona
    Vakarienė – vaisiai, hm, vaisiai brangu, gal užtektų tau ir vandens.

    Atsakyti

Parašykite komentarą