Indrutės gimtadienis

Šiandien buvo ypatinga diena – mano mylimosios Indrutės gimtadienis! Jau vidurnaktį, kai tik laikrodis išmušė dvylika, pabučiavau ir pasveikinau, o staigmeną – kuponą jodinėjimui žirgu įteikiau ryte prieš pusryčius.

Sugalvoti ką padovanoti, nebuvo sunku. Indrutė ne kartą pasakojo, kaip jai kartą patiko jodinėti. Taigi, žinodamas, kad tai tikrai bus jai maloni staigmena, kuponą jodinėjimui dviems ir nupirkau. 

Po pusryčių išlėkėme į Birštoną, Vytautas Mineral SPA. Kelionė iki Birštono neprailgo, važiavom, kalbėjomės.. Prieš du metus tuo keliu važiavau dviračiu į Palangą, tai vis pasakodavau kur buvom sustoję pailsėti ir kaip sunku buvom minti į įkalnes. 

Vos atvykę, įsikūrėme kambaryje ir išėjome pasivaikščioti po Birštoną. Nors diena buvo karšta, vaikščiojome neskubėdami. Prasiėjome palei Nemuną, buvom trumpam užėję į namuką „Birutės vila”, kuriame yra druskingo vandens ir galima pakvėpuoti druskos prisotintu oru. Ilgai ten neužsibuvom, nes ten buvo dar karščiau nei lauke.

O Vakarienės paieškos buvo kiek sudėtingesnės. Viena kavinė, į kurią atėjome, neturėjo laisvų vietų. Kitos – meniu skurdus, ir iš tų kelių patiekalų praktiškai nieko kas patiktų. Bet galiausiai radome kavinukę, kurioje sukirtom po visai neblogą wok’ą.

Grįžus į SPA musų laukė maloni staigmena – po kelių minučių į duris pasibeldė viešbučio personalo darbuotojas ir padovanojo šampano butelį! Indrė buvo sužavėta tokiu dėmesiu ir šiltu sveikinimu. 

Paragavę šampano, nuskubėjome mėgautis pirtimis ir baseinais. SPA centre buvo įvairiausių pirčių – druskų, žolelių, garinė, mineralinė… Taip pat buvo porą baseinų, bet įlipę buvome tik į tą, kuris buvo su povandeninėmis srovėmis, na o pirtis išbandėme visas 🙂

Atostogos prasideojo visai stipriai 🙂

1 komentaras apie “Indrutės gimtadienis”

Parašykite komentarą