Nuomos pasimatymai

Naujo nuomininko paieškos iš tiesų primena vaikščiojimą į pasimatymus, tik su mažiau romantikos, bet ne mažiau streso! 😂

Viskas prasideda nuo to, kad į kokią Facebook’o grupę įdedi kelias kruopščiai atrinktas buto nuotraukas. Nuotraukos turi būti tinkamos, su užmaskuotais smulkiais trūkumais. Dar sukuri poetišką aprašymą, kuriame „jaukus” reiškia „šiek tiek ankštas”, o „patogi lokacija” – „netoli autobusų stotelės ir parduotuvės”.

Tada lauki, kol kas nors susidomės ir parašys šabloninį klausimą: „ar dar butas neišnuomotas?”. O jei pastebi kokį nelaimėlį, kuris viešai skundžiasi būsto paieškomis, pats imiesi iniciatyvos ir parašai jam pirmas. Galiausiai, po trumpų derybų žinutėmis, pavyksta susitarti dėl „pirmojo pasimatymo” – buto apžiūros.

Lauki susitikimo su nerimu, jaudiniesi, kad tik neatvyktų koks nors asocialas, kuris butą pavers landyne.

Atvyksta iš pirmo žvilgsnio normalus žmogus. Pasikalbi, aprodai kambarį, jam viskas kaip ir gerai… kaina tinka, lokacija tinka, buto būklė tinka… Dar pats papasakoja, kiek yra matęs visokių keistų nuomotojų, ir prieš išeidamas pasako, kad dar pagalvos.

Tu jau džiaugiesi, kad pagaliau radai normalų žmogų, su kuriuo be jokio nerimo galėsi sudaryti nuomos sutartį. Bet tada po kelių valandų jis parašo, kad butas jam nepatiko, nes vonios kambaryje nėra dušo kabinos, o tik vonia, nes gi matai, jis yra dušo žmogus.

Grįžti namo kažkiek nusivylęs. Vėl pradedi rašyti žinutes, tariesi dėl susitikimų… Vėl viskas nuo pradžių…

4 komentarai apie “Nuomos pasimatymai”

Parašykite komentarą